Сережки-кафи: історія та сучасність

Сережки-кафи: історія та сучасність

Популярність різноманітних прикрас, біжутерії на сьогоднішній день є надзвичайно великою. Завдяки різноманітності прикрас та аксесуарів кожна леді може продемонструвати власний стиль та індивідуальність.

Сережки-кафи - аж ніяк не розробка божевільних дизайнерів сучасності. Таку прикрасу носили ще давньогрецькі красуні, тому що мало хто з них ризикував проколювати вушну раковину під звичайні сережки, та й сам принцип носіння сережок з замочками став популярним значно пізніше.

Тому дана прикраса зовсім не новинка, а навіть навпаки. Її сміливо можна назвати прародичкою сучасних сережок. Західні модниці згадали про кафи декілька сезонів тому, а от на Сході про цю прикрасу ніхто і не забував. Сережки-кафи є невід'ємною частиною вбрання нареченої на індійському весіллі.

Зате нам, щоб одягти кафи, не обов’язково потрібно бути нареченою на весіллі. Ми можемо носити ці прикраси при будь-якому зручному випадку - на вечірку або ж на побачення. Перш, ніж вирішити, куди і з чим ви будете одягати таку красу, визначтеся із загальним стилем заходу. Погодьтеся, що кафи будуть недоречні в офісі, з чим би ви їх не комбінували.

Оскільки кафи є досить помітними і навіть дещо епатажними, намагайтеся не поєднувати їх з іншими прикрасами.

Читайте також: Як відсвяткувати нову дату 30 жовтня - день карих очей? (рос.)

User login