Як визначити якість бісеру?

Як визначити якість бісеру?

На сьогоднішній день бісер є надзвичайно популярним матеріалом для рукоділля. Бісероплетіння не вимагає якихось особливих навик, і навіть початківець може спробувати створити свій власний шедевр без сторонньої допомоги. Як відомо, з використанням бісеру створюють чудові прикраси, квіти, іграшки та інші дрібниці.

Вироби з бісеру частенько вимагають чималих затрат часу, і зрозуміло, образливо, якщо ці затрати не виправдовуються себе і виріб втрачає свій привабливий вигляд через погану якість матеріалу. Щоб уникнути неприємних несподіванок, варто обирати якісний бісер. Який бісер варто купувати?

Як визначити якість бісеру?

Якість бісеру дуже часто асоціюють з країнами-виробниками. Китайський і російський бісер має найнижчу якість. Він тендітний, шорсткуватий, може швидко втратити забарвлення. Однак він найдешевший. Чеський бісер трохи дорожчий, але більш міцний і калібрований. Більшість майстринь вважають його ідеальним співвідношенням ціни і якості. Такий бісер представлений тут - https://zstyle.me/t/biser. Японський бісер - визнаний лідер на ринку. Він перевершує інший бісер по якості і, відповідно, ціні.

Купуючи бісер кожного з виробників, не можна бути повністю впевненим в його якості. Раптом саме вам пощастить стати власникам бракованої партії, та й не всі продавці чесні з покупцями.

Перевірити якість бісеру самостійно зовсім не складно. При покупці бісеру, щоб упевнитися в стійкості покриття, досить потерти бісеринку пальцями. Неякісне покриття забарвлює пальці або зовсім знімається з поверхні бісеру. Варто звернути увагу на розмір бісеру в одній упаковці. Якісний бісер калібрований - має однаковий розмір всіх бісеринок.

Стійкість бісеру проти вигоряння на сонячному світлі перевіряється протягом тижня. Частину бісеру потрібно покласти під прямі сонячні промені. Через тиждень порівняйте колір цього бісеру з кольором то бісеру, що не тестувався. Бісер гарної якості не змінює колір.

Стійкість бісеру до миючих засобів перевіряється за допомогою намочування частини бісеру в мильному розчині або розчині прального порошку на кілька годин. Якщо бісер втратив колишній колір – це означає, що такий бісер не можна прати, тобто використовувати для декору одягу.

Де можна купити бісер? Звичайно, в кожному місті можна знайти крамнички з товарами для рукоділля, в яких можна купити бісер. Однак, думаю, більшість наших читачок воліють економити час і гроші, тому рекомендую звернути увагу на магазини онлайн. До прикладу інтернет-магазин ZStyle пропонує не тільки великий асортимент, якого ви не знайдете в жодному магазині, але й вигідні ціни.

Сподіваюся, що після прочитання цієї статті ви знаєте, як визначити якість бісеру. Успіху вам і натхнення в роботі!

User login