Декорування вікна: штори з намистин

Декорування вікна: штори з намистин

Хочете зробити домашній інтер'єр унікальним? Для цього, як мінімум, буде потрібен якийсь унікальний аксесуар. А якщо ви його зробите своїми руками - ефект буде подвоєний. Спробуйте декорувати вікно шторою з намистин або бісеру. Ідея - просто супер!

Це просто чарівне видовище - райдужні відблиски від освітлених на сонці різнокольорових намистин. Гра кольору і світла просто заворожує.
Така незвичайна штора може послужити і для візуального зонування простору.

Завдяки багатій різноманітності форм і забарвлень бісеру і намистин, у вас гарантовано виникне незліченна кількість ідей для творчості. Після виготовлення своїми руками штори з намистин, відразу захочеться декорувати намистинами люстру або зробити настінне панно. Декор з намистин буде доречним в будь-якому стилі інтер'єру. Головне правильно підібрати колір і форму намистин.

Намистини можуть бути скляними, акриловими або дерев'яними. Якщо зумієте, зробіть їх з пластики. Намистини великі і маленькі, круглі і неправильної форми, матові і прозорі, рівненькі або з пухирцями - на будь-який смак.

Бісер краще використовувати великого розміру.

Купити все це можна в спеціальних магазинах, де продається все для шиття.

З різнокольорових намистин (бісеру) однакового розміру можна зробити штору з візерунком. Причому, для малюнка можна взяти мотив будь-якої схеми з вишивки хрестиком.

Для створення штори з намистин нам знадобиться:

  • Різнокольорові намистини. Їх знадобиться досить багато. Приміром, намистин діаметром 8 мм потрібно близько 4-5 тисяч. Все залежить від розмірів вікна або отвору.
  • Міцна дерев'яна рейка по ширині вікна або дверного отвору. Вибираючи рейку, пам'ятайте, що вона мусить витримати чималу вагу.
  • Міцна капронова нитка або волосінь (тоді штора буде виглядати більш повітряною).

Порядок роботи:

  • Вибрати малюнок і зробити його схему.
  • Якщо ви зважитеся на складний малюнок - потрібно вибрати схему для вишивки, збільшити її і підрахувати кількість штук і кольорів бусинок на кожній нитці. Якщо штора буде з дрібного бісеру, розраховуйте для 1 клітки схеми - 2 бісеринки.
  • Волосінь або капронову нитку нарізати по кількості і довжині, які потрібні по вашій схемі.
  • У дерев'яній рейці просвердлити отвори. Відстань між отворами, залежить від обраної вами схеми малюнка. Кількість отворів дорівнює кількості ниток для штори.
  • На кожну нитку за схемою нанизати намистинки.

Порада: якщо ви хочете, щоб між намистинами були просвіти, цю відстань можна зафіксувати, надівши на нитку (волосінь) в потрібному місці крімпи (це невеликі, металеві намистини з тонкого шару металу, які використовуються для обмеження рухливості намистин). Затиснувши крімпи плоскогубцями, ви зафіксуєте місцеположення намистини.

Вони також прийдуть на допомогу, якщо трапиться раптом неприємність і нитка або волосінь порвуться, намистини тоді розсиплються лише частково, і ви зможете їх легко зібрати.

Цікава ідея - нанизувати намистини на тонкі стрічечки. Для цього підійдуть тільки намиста з отвором великого діаметру.

Всього лише кілька годин роботи і унікальний аксесуар (штори з намистини або бісеру) для вашого дому готовий!

Тепер кожен день ви будете дивитися на таку красу і милуватися, як яскраві камінці переливаються на сонячних променях.

User login