Домашній халат своїми руками

Домашній халат своїми руками

Халат, мабуть, є в гардеробі кожної з нас . Халати в основному люблять через їхню зручність і комфорт, і неважливо хто їхній власник - бізнес леді, яка надягає халат після важкого дня, студентка - після занять, або домогосподарка - після завершення всіх домашніх справ.

Халат - у ньому зручно і затишно, він м'який, розслаблює і зігріває. Що ще потрібно для щастя? Після важкого робочого дня просто необхідно розслабитися самому і дати розслабитися своєму тілу від одягу, що сковує його протягом усього дня. Переодягатися в майже такий же домашній одяг не варіант, найкраще надягти затишний велюровий або флісовий халат - який дасть необхідний комфорт і волю для тіла.

Після ванни або душу важливо не переохолодитися. А це лише два варіанти - або лягати відразу в постіль, або щось на себе надягати. Надягати на вологе тіло якийсь одяг - не дуже зручно, та й косметологи і дерматологи явно таке не порадять, тому халат стає порятунком.

Халат - це ще й швидко. Це набагато швидше, ніж надягати нижню білизну, штани, спідниці, футболки або блузки. І до того ж халат - це дуже сексуально.

Кожна майстриня без проблем зможе пошити халат своїми руками, використавши викройку. Конструкція халата надзвичайно проста і економічна! Жодного сантиметра тканини не піде в шматки.

викройка домашнього халату

З махрової тканини розміром 180 на 130 см можна пошити халат з каптуром. При цьому мірка обхвату стегон не повинна перевищувати 110 см, інакше халат не підійде по ширині (викрійка дана саме на ці розміри).

Складіть тканину поперек і намітьте центральну осьову лінію. Від неї вліво і вправо відкладіть по 1/4 мірки обхвату стегон. Позначте довжину виробу, довжину і ширину рукава, як це зробити, видно на кресленні.

Пройми і плечові шви надріжте, виріжте два квадрати розміром 17 на 17 см - вони підуть на кишені або ластки, якщо ви захочете зробити вільніші рукава.

Зверніть увагу: позначені на кресленні лінії довжиною по 8 см розрізати не треба - у цьому місці з'єднуються каптур і халат.

Вшийте в пройму рукава. Потім зшийте одночасно плечовий шов і шов рукава - вони продовжують один одного. Зшийте кути каптура і приєднайте до горловини його нижню частину.

Низ халата можна окантувати тасьмою або підшити "зиґзаґом".

Якщо ж шиття – це не ваше хобі, але так хочеться зробити приємний подарунок своєму коханому, тоді рекомендуємо придбати якісний та м’який домашний халат мужской на сайті ellinashop.ru. Хороший халат – це завжди вдалий та корисний подарунок!

Читайте також: Як пошити практичний фартух своїми руками?

User login