Майстер-клас: Валентинки своїми руками

Майстер-клас: Валентинки своїми руками

Напередодні свята багатьох людей цікавить питання - що подарувати коханій людині на День Святого Валентина? Зазвичай 14 лютого закохані готують один для одного недорогі стильні сувеніри, призначення яких - прояв уваги. Чоловіки зазвичай дарують жінкам квіти, шоколадні цукерки, біжутерію та парфуми, запрошують на романтичну вечерю в ресторані. Жінки намагаються здивувати коханих чим-небудь особливим, чого не купиш за гроші, красивою дрібницею, зробленою своїми руками. Такий звичай склався багато поколінь назад, коли дами не мали власних коштів на дорогі подарунки і могли висловити почуття до обранців допомогою майстерного рукоділля. Звичайно, в наші дні подібної проблеми у дівчат немає, але чарівна традиція збереглася, як і віра в те, що речі створені руками коханої несуть в собі набагато більше почуттів і тепла, ніж бездушні придбані в сагазині сердечка, відштамповані масовим тиражем у Китаї. Тому сьогодні ми вирішили показати Вам, як можна зробити валентинки своїми руками!

Як зробити "валентинку" своїми руками: майстер-клас з фото

Для роботи нам знадобиться:

  • Картонка для підкладки (вона ж буде задньою частиною для листівки. Я використовую картонну вкладку із упаковки від колготок);
  • Кольоровий картон або папір для лицьової частини листівки;
  • Шматок прозорої плівки для віконця (будь-яка упаковка, наприклад, від наклейок);
  • Наповнювач (блискітки, конфетті, паєтки і інші дрібні деталі);
  • Двосторонній скотч (якщо він буде товстим - навіть краще! Наповнювач буде легше кататися всередині листівки);
  • Ножиці, лінійка, олівець, папір для шаблону.

Отже, ми починаємо!

Визначимося з розміром листівки, виріжемо підкладку з білого картону та деталь з кольорового з допусками на підгинання (приблизно 1 см). Потім з паперу намалюємо і виріжемо шаблон сердечка (фото 1).

Перенесемо шаблон на лицьову сторону листівки (фото 2). Можна розмістити віконце точно в центрі, як зробила я, а можна і змістити в якийсь кут (тоді на вільному місці можна ще щось намалювати \ приклеїти \ прикрасити). Вирізуємо віконце, загинаємо допуск (фото 3). Виходять гарні такі заготовки (фото 4)! А що ви розмістите всередині віконця-сердечка? Можна зробити напис, як я. Можна помістити симпатичну картинку або наклейку, або своє фото. Або фото коханого. Або вашу спільну фотографію :).

Скотч можна наклеїти навколо віконця (фото 5), щоб наповнювач катався лише в межах віконця, або наклеїти його по периметру (це робиться, коли віконець кілька або воно велике). Я вибрала пайетки у вигляді сердечок (фото 6). Насипаємо, прикриваємо плівкою. Тепер наклеюємо двосторонній скотч широкими шматочками по периметру листівки, захоплюючи допуски на підгинання (фото 7). З'єднуємо з підкладкою (фото 8). Бачите, якою акуратною вийшла зворотна сторона листівки!

Майстер-клас: Валентинки своїми руками

Як зробити валентинку з паперу?

Процес виготовлення такої валентинки займає всього декілька хвилин.
Нам знадобиться:

  • Папір червоного кольору (квадрат приблизно 15 * 15)
  • Ножиці
  • Гарний настрій

Отже, почнемо.

Майстер-клас: Валентинки своїми руками

Ще кілька ідей до Дня Святого Валентина:

Майстер-клас: Валентинки своїми руками

Сподіваюся, що ця стаття була корисна для Вас і тепер Ви знаєте, як зробити валентинки своїми руками. Успіхів Вам

User login