Новорічні костюми для дітей своїми руками

Новорічні костюми для дітей своїми руками

У переддень Нового року проводитися безліч святкових заходів у дитячих садках, школах, проходять корпоративні вечірки. Для того, щоб було весело, діти одягають новорічні карнавальні костюми з масками і головними уборами.

Новорічний костюм Сніжинки для дівчинки

Почнемо ми з традиційного новорічного костюма сніжинки. Для нього обов'язкова пишна спідниця (спідниця пачка). Ми поділимося з вами найпростішим і найшвидшим способом, як зробити своїми руками пишну спідницю для новорічного костюма сніжинки. Вміння шити вам не буде потрібно! Тканина, з якої роблять такі пишні спіднички, називається фатин. Детальний майстер клас, як зробити пишну спідницю на Новий рік ви знайдете в статті «Спідниця-пачка своїми руками».

Новорічний костюм Сніжинки для дівчинки

Далі будемо виготовляти своїми руками головний убір для костюму сніжинки. Беремо звичайний обруч на голову. З нього будемо робити корону. Нарізаємо смужки фатину довжиною 10 см і шириною 3 см. Таких смужок знадобиться 50-60 шт. Головний убір робиться за тією ж технікою, що і плаття сніжинки. Просто прив'язуємо смужки дуже щільно один до одного. Зав'язувати краще подвійним вузлом. Щоб додати форми, підрівняємо краї фатину.

В результаті ви отримаєте от такий костюм Сніжинки для дівчинки.

КНоворічний костюм Сніжинки для дівчинки

Як бачите, навіть не маючи навичок шиття, можна зробити дуже гарну спідницю-пачку і корону для сніжинки. При бажанні можна прикрасити фатин стразами або додати декілька срібних або блакитних смужок.

Костюм сніговика своїми руками

Також ви можете пошити своїми руками ось такий карнавальний костюм сніговика. Здається, що своїми руками такий костюм зробити складно, насправді він дуже легко викроюється.

Костюм сніговика своїми руками

Костюм сніговика для дитини краще виготовити з флісу: по-перше, ця тканина дуже легка, досить тепла, виглядє дуже красиво, а по-друге, з нею дуже зручно працювати.

Для костюма нам знадобиться: білий фліс, чорний фліс для ґудзиків і капелюха, поролон, червоний і зелений фліс для шарфика, біле муліне, нитки білі і чорні.

По наведеній викрійці необхідно зробити деталі костюма з білого флісу. Поки що робимо тільки сам комбінезон, без капелюшка. По потрібних розмірах викроюємо деталі і вирізуємо їх з урахуванням допуску по швах. Тепер потрібно наметати всі шви. Спочатку з'єднують бічні шви, потім - внутрішні, крокові. Краще метати не білою, а контрастною ниткою, щоб потім можна було легко видалити її після обробки рядка машинкою. Тепер прострочуємо бічні і крокові шви. Так само проводимо обробку плечових швів. Оверлком внутрішні шви можна не обробляти, тому що фліс не обсипається на місцях розрізу тканини. Тепер нам потрібно вшити в костюм блискавку. В результаті в нас повинен вийти симпатичний комбінезон. Залишається пришити до нього рукава. Сточуємо шви рукавів на машинці. Потім рукав вивертаємо і з вивороту комбінезона просто вставляємо його в пройму. Залишається тільки пришити рукав, щоб він не з'їжджав під час обробки на машинці. Тепер обробляємо низ рукавів і штанів. Нам потрібно посадити рукави і колоші на гумку. От і готові рукави! Обробляємо горловину.Для цього нам знадобиться коса бейка. Її можна викроїти з того ж флісу. Довжина бейки дорівнює довжині окружності голови, ширина - 6-7 см, кут нахилу - 45 градусів. риколюємо бейку до горловини і прострочуємо з відступом на ширину лапки швейної машинки. Тепер загинаємо бейку на виворітну сторону так, щоб лінія бейки з виворітної сторони розташовувалася нижче лінії з зовнішньої сторони. Залишається тільки прострочити бейку на машинці, і горловина готова. Прикрашаємо костюм ґудзиками. Для ґудзиків вирізуємо 4 великі деталі з флісу і 2 деталі менші з поролону. Деталі з поролону є "начинкою" ґудзиків. Поролон поміщають між двома чорними заготовками і зшивають швом "через край в петлю". Виходять два симпатичні об'ємні ґудзички. Залишається тільки пришити їх до комбінезона. Можна прикрасити комбінезон зірочками або сніжинками. Ми зупинилися на яскравих золотих зірочках.

Костюм сніговика своїми руками

Костюм сніговика своїми руками

Костюм сніговика своїми руками

Шиємо капелюх. У першу чергу викроюємо. Для цього нам треба виміряти окружність голови дитини. Окружність голови - це величина L. Формула r = L/2 дозволяє розрахувати внутрішній радіус капелюха, а зовнішній радіус розраховується по формулі R = r+7 (це ширина полів) у см. Вираховуємо обидва показники і на їхній підставі будуємо викрійку: з одного центра відзначаємо радіус внутрішньої і зовнішньої окружності. Для самого циліндра капелюха викроюємо прямокутник. Довжина циліндра дорівнює довжині окружності голови дитини, висота довільна (ми взяли 15 см). Викроюємо всі деталі з поролону. Деталей з флису знадобиться по дві на кожну деталь з поролону, оскільки поролон служить начинкою для капелюха,так само, як у ґудзиках. Причому для деталей з флісу ми робимо невеликі відступи, приблизно по 1 см з кожної сторони. Тепер обшиваємо кожну деталь так само, як обшивали ґудзик. Готові деталі зшиваємо прихованим швом. Капелюх готовий!

Костюм сніговика своїми руками

Залишається тільки зшити шарфик зі смужок флісу різного кольору!

Костюм сніговика своїми руками

Ось і готовий наш костюм сніговика на дитяче свято!

Новорічний костюм хлопавки своїми руками

Новорічний костюм Хлопавки – це оригінальний вибір. Цей образ не часто можна побачити. Одак зробити такий карнавальний костюм своїми руками дуже просто. Плаття підійде будь-яке красиве, а шапочку-хлопавку легко можна склеїти з паперу.

Робимо картонний циліндр по окружності голови, обклеюємо його гофрованим папером довшим, ніж висота циліндру. Знизу зайву довжину підвертаємо, а зверху перев'язуємо новорічним дощиком як цукерок. А далі прикрашаємо шапочку кружечками з кольорового паперу, що символізують конфетті. Новорічний костюм готовий!

Новорічний костюм хлопавки своїми руками

Новорічний костюм коня своїми руками

Креативним мамам буде не складно зробити новорічний костюм коня своїми руками. Все, що потрібно - трішки кмітливості і наші інструкції.
У кого ще одягтися в Новий 2014 рік, як не в символ наступного року! Новорічний костюм коня принесе вашій дитині феєричну популярність. Та й для всієї родини присутність живого символу залучить удачу наступного року.

Новорічний костюм коня своїми руками

Купити готовий костюм простіше простого. Але можлива зустріч зі своєю копією повністю зіпсує свято. Об'єднайте зусилля і разом з чадом зробіть новорічний костюм коня своїми руками. Це буде весело!

Зробити новорічний костюм коня своїми руками нескладно, якщо у вас є підходящий одяг:

 • Толстовка або жилет з каптуром "кінського" кольору (коричневий, чорний, білий)
 • Замість каптура можна взяти шапку-шолом
 • Невеликий шматок тканини в тон
 • Підходящі по кольору штани (можуть відрізнятися)
 • Шматок фетру, флісу або іншого матеріалу чорного або темно-коричневого кольору

З фетру виріжте смужку для гриви шириною 15 см. Пришийте смужку до каптура від верхівки до плечей. Надріжте краї, щоб розділити "пасма". З того ж фетру виріжте очі діаметром 2-3 см і пришийте на каптур. Можна використати великі очі для м'яких іграшок. Вушка виріжте з тканини в тон і пришийте на верхівці. Для хвоста наріжте кілька смуг шириною 5 см і довжиною близько 30 см. Пришийте до поділу кофти або до штанів. Завершіть образ чорними рукавичками-копитцями. Новорічний костюм коня готовий!

Новорічний костюм коня своїми руками

Карнавальний костюм для дитини до Нового року: зайчик

Ккостюм зайчика – це шапочка з вушками і нагрудник. Ці виразні деталі не стиснуть рухів маляти, і будь-яке дитяче свято - Новий рік у садочку або зустріч з Дідом Морозом - пройде на "ура"!

Карнавальний костюм для дитини до Нового року: зайчик

Цей популярний новорічний костюм підійде і для дівчинки, і для хлопчика. Якщо на дитячому святі Нового року навколо ошатної ялинки повинні стрибати кілька зайчиків, однакові шапочки з вушками і нагрудники зроблять "заячу компанію" цілісною.

В основі цього карнавального костюма для малюків 3-4 років - білий комбінезон, який можна замінити, наприклад, білим гольфом і шортами для хлопчика або гімнастичним купальником і спідничкою для дівчинки. Головні деталі образу зайчика - нагрудник і шапочку - пропонуємо пошити своїми руками по наших викрійках. Додатково будуть потрібні білі колготки, світлі туфельки або чешки.

Матеріали та інструменти:

 • шматок білої тканини розміром 60 на 20 см
 • шматок рожевої тканини розміром 70 на 30 см
 • шматок білого штучного хутра розміром 40 на 30 см
 • нитки для шиття в тон тканини
 • коса бейка білого кольору
 • папір
 • олівець
 • ножиці

Карнавальний костюм для дитини до Нового року: зайчик
Карнавальний костюм для дитини до Нового року: зайчик

Перенесіть викрійку нагрудника і шапочки на папір у натуральну величину.

Виріжте викрійки і прикладіть до грудей і голови дитини. Викрійки розраховані на ріст 98-104 см, можливо, для вашого малюка їх доведеться трохи змінити - вкоротити нагрудник, подовжити шапочку і т.п.

Викройте з білої тканини 2 деталі шапочки, 2 деталі вушок. З рожевої тканини викройте 1 деталь нагрудника і 2 деталі вушок. Нагрудник підробіть по краях або обробіть косою бейкою. Штучне хутро розріжте на смужки і пришийте його по краях нагрудника. Зробіть зав'язки.

Деталі вушок - одну білу і одну рожеву - складіть лицьовими сторонами всередину і виконайте шов по закругленому краю. Виверніть деталі на лицьову сторону.

На обох деталях шапочки зробіть виточку перпендикулярно майбутньому верхньому шву. Вшийте вушка.

Деталі шапочки складіть лицьовими сторонами всередину і виконайте середній шов. Нижній зріз шапочки підробіть на 1,5 см усередину. Передній зріз шапочки окантуйте косою бейкою, залишаючи по обидва боки відрізки для зав'язок.

Прикрасьте шапочку смужками штучного хутра, пришиваючи їх прихованими стібками.

Також ви можете зробити для своєї дитини ось такі святкові новорічні шапки!

святкові новорічні шапки

святкові новорічні шапки

святкові новорічні шапки

святкові новорічні шапки

святкові новорічні шапки

святкові новорічні шапки

святкові новорічні шапки

святкові новорічні шапки

святкові новорічні шапки

святкові новорічні шапки

Читайте також: Новорічні прикраси своїми руками

User login