Спідниця-пачка своїми руками для випускного, весілля або фотосесії

Спідниця-пачка своїми руками для випускного, весілля або фотосесії

Хто вам сказав, що спідниця-пачка підходить тільки балеринам або маленьким дівчаткам? Красива пишна спідничка відмінно підійде дівчатам для випускного, вечірки, романтичної фотосесії, дівич-вечора і навіть весілля. На створення такої спідниці-пачки вам знадобиться всього декілька годин вільного часу. І що найголовніше - її не треба шити!

Для роботи нам знадобиться:

  • 10 метрів фатину
  • 2,5 метра стрічки з органзи
  • Ножиці
  • Лінійка

Як зробити спідницю-пачку своїми руками

На 1 малюнку показані всі матеріали, які нам знадобляться для створення спідниці. Розгортаємо фатин і складаємо його вдвічі (рис.2). Довжина складеного фатину буде дорівнювати довжині спіднички, тому якщо довжина велика, краще зайвий фатин відрізати заздалегідь. Можна потім залишки фатину використовувати для створення квітів або прикрас. Після того, як ми відміряли висоту спідниці, складений удвічі фатин звертаємо в рулон, починаючи з місця згину. На малюнку 3 показаний готовий згорнутий рулон. Тепер відміряємо 10 сантиметрів на рулоні, використовуючи сантиметр або лінійку. Нарізаємо фатин на 10 сантиметрові міні рулончики. На малюнку 5 показано цільний рулон і розправлений міні-рулончик.

Спідниця-пачка своїми руками для випускного, весілля або фотосесії

Таким чином нарізаємо фатин на рулончики, акуратно їх розгортаємо і складаємо стопкою. Це наші заготовки, які надалі будуть створювати спідницю-пачку. Тепер беремо стрічку з органзи, обидва кінці стрічки прив'язуємо до двох стільців і гарненько натягуємо. 9. Беремо заготовку з фатину, складаємо навпіл і накладаємо середину на стрічку. Потім піднімаємо стрічку і просовуємо під неї обидва кінці фатину, при цьому ніби обернувши саму стрічку. Процес схожий на зав'язування краватки, в нас повинен вийти акуратний трикутник. Тепер сильно тягнемо кінці фатину на себе, щоб вузлик став тугим і не стовбурчився. Продовжуємо таким чином зав'язувати всі фатинові заготовки, як показано на малюнку 12.

Спідниця-пачка своїми руками для випускного, весілля або фотосесії

Приміряємо пачку на себе, зав'язуючи кінці стрічки-банта збоку. Якщо ви будете розташовувати вузлики рідко, не дуже щільно один до одного, тоді у вас вийде прозора спідничка і вам буде необхідно під неї надіти підспідничник. У даному майстер-класі вузлики розташовані дуже-дуже щільно, саме тому на її створення знадобилося 10 метрів фатину. Так само можна використовувати відразу декілька різних кольорів фатину одночасно, чергуючи їх при зав'язуванні, а замість стрічки в якості основи використовувати широку еластичну гумку.

Чітких правил щодо створення та оформлення спідниці немає, так що робіть так, як вам подобається і не бійтеся експериментувати! Наша спідниця-пачка готова! Кінці стрічки зав'язуємо в пишний бант збоку на талії, одягаємо корсет або майку і тепер сміливо можна йти під вінець, святкову вечірку або випускний бал!

І ще трохи ідей для натхнення!

Спідниці-пачки: фото огляд

User login