Вінок з квітів своїми руками

Вінок з квітів своїми руками

Гарний вінок з живих або штучних квітів - прекрасна прикраса. Скільки чудових традицій пов'язаних з вінками - з покон віків їх плетуть на свято Івана Купала. Навіть найскромніші і найбільш непомітні квітки, потрапляючи у вінок, стають незвичайними і наділяють своїх господарів особливими якостями.

Фіалками, наприклад, прикрашали голови маленьких греків, яким виповнилося три рочки - на знак вступу у доросле життя. Надівши вінок з маргариток, сплетений руками коханої дами серця, середньовічний лицар відчував себе непереможним. Вінки з волошок володіли таємничими чарівними силами. А ароматні конвалії зігрівали любов'ю.

Як плести вінок з польових квітів?

У юному віці багатьом дівчаткам подобається прикрашати волосся вінками зробленими своїми руками з квітів. Зараз це прикраса знову знаходить свою колишню популярність. За допомогою даної інструкції ви дізнаєтеся як плести вінок з квітів своїми руками без особливих труднощів.

Вінок з квітів своїми руками

Вінок з квітів своїми руками

Для вінка нам знадобляться квіти з гнучкими і міцними стеблами. Для цього нам відмінно підійде ромашка, конюшина або будь-які інші польові квіти. Беремо разом дві квітки, додаємо до них ще одну і обмотуємо її стебло навколо стебел інших двох. Щоб вони не розпалися, туго затягуємо кінці. Використовуючи тугіше техніку, продовжуємо плести вінок далі. Для того, щоб вінок виглядав багато і був міцним, варто використовувати квіти з листям. Для того, щоб визначити довжину вінка, поміряйте обхват Вашої голови. Щоб зробити вінок ще більш надійним, варто поверх першого, зробити ще одне коло. Для прикраси основи, потрібно знайти інші квіти, відмінні від тих, які ми використовували при сплетіння вінка, наприклад ромашку. Зривайте квіти не чіпаючи коренів, щоб вони могли вас порадувати своєю красою і наступного року. Вплітаємо ромашки по всій довжині. Не бійтеся експериментувати і для більшої краси можна додати ще і конюшину. Надійно скріплюємо кінці нашого вінка. От і все, наш вінок з польових квітів зроблений своїми руками готовий.

Вінок з шовкових квітів: майстер-клас

Вінки прекрасні зі свіжих квітів. Але вони не менш прекрасні і із сухоцвітів і квітів з шовку.

Також пропонуємо вам виготовити «довговічний» вінок своїми руками. Можливо, він стане в нагоді вам в день святкування Іван Купала. А можливо, ви використаєте цю красу на власному весіллі.

Необхідні інструменти та матеріали:

  • дріт тонкий для стебел (зелений)
  • дріт товстий для гілок (коричневий)
  • тейп-стрічка
  • нитки
  • клапоть щільної тканини або фетру
  • ножиці
  • термоклей

Візьміть товстий дріт, з'єднайте його в коло, діаметр якого повинен відповідати окружності голови. Коло оберніть коричневою тейп-стрічкою. Виберіть квіти, які вам подобаються, для складання вінка. На звороті квітки зріжте стебло. Підготуйте на п'ять квіток 10 кіл. Кола виріжте з тканини діаметром менше квітки. За допомогою термоклея приклейте їх до квітів із зворотного боку. Другим колом приклейте квіти до металевого обідка. Це зафіксує квіти і вони не будуть перевертатися на дроті. Коли прикріпите великі квіти, додайте між ними трохи дрібних.

Вінок з квітів своїми руками

Вінок з квітів магнолії

Цей вінок ми виготовимо з маленьких квітів магнолії. Зробити його ще простіше, ніж перший. Відрізайте квіти з кількома сантиметрами дроту і закручуйте / прикріплюйте до товстого проводу.

Вінок з квітів своїми руками

І ще кілька ідей для створення вінків своїми руками:

Вінок з квітів своїми руками

User login