Як оформити подарунок на Новий рік

Як оформити подарунок на Новий рік

Всі люблять отримувати подарунки, а Новий рік – це таке свято, коли без маленьких презентів просто не обійтися. Дуже часто зовнішній вигляд подарунку має величезне значення, адже саме на основі цього складається перше враження. Тому сьогодні ми вирішили розповісти вам, як красиво та оригінально оформити подарунок на Новий рік.

Вирізати сніжинки з паперу вміють і дорослі, і діти, тому цю роботу можете виконувати разом зі своїми малюками. Виріжте з будь-якого паперу сніжинку за власним дизайном. Також ідеї і трафарети сніжинок ви можете знайти тут.

Ідея декорування новорічного подарунку надзвичайно проста: кладете зверху на коробку сніжинку і зав’язуєте всю цю красу стрічкою або цупкою ниткою. Думаю, такий простий і водночас елегантний спосіб оформлення новорічного подарунку сподобається усім. Якщо ж натхнення накриє вас з головою і ви виріжете багато сніжинок, можете зробити з них новорічну гірлянду, яка стане оригінальною прикрасою вашого дому в період зимових свят.

Як оформити подарунок на Новий рік

Також оформити новорічний подарунок можна і більш класичним способом, наприклад, зробити великий бант. Найкраще для цієї роботи підійде подарунковий папір. Виріжте 9 смужок 2 см шириною і 26,5 см довжиною. Залиште початкову довжину на трьох смужках, три – вкоротіть приблизно на 2.5 см, і наступні два – на 5 см. Довжина останньої смужки має бути 9 см. Скрутіть її в коло. Далі кожну смужку, окрім останньої, дев’ятої, скрутіть вісімкою, а по центру закріпіть степлером. Потім з’єднайте всі елементи по колу, як показано на фото, а в центрі прикріпіть круглий елемент. Все готово!

Як оформити подарунок на Новий рік

Якщо ви замість паперу використаєте тканину фетр, то отримаєте чудовий бант з фетру. Такий декор чудовий тим, що він є актуальним не тільки до Нового року, але й до будь-якого іншого свята. Таким способом ви можете оформити подарунок і на день народження, і на день Святого Валентина, і на 8 березня.

Як оформити подарунок на Новий рік

Рекомендуємо також переглянути статтю: Новорічні прикраси своїми руками

Сподіваюся, що ці варіанти декорування новорічних подарунків вам сподобалися. Веселих вам свят!

User login