Чи займаєтеся ви улюбленою справою?

Чи займаєтеся ви улюбленою справою?

Кажуть, що щасливою є та людина, котра займається улюбленою справою. Для того, щоб з’ясувати, чи вдало ви обрали для себе професію та місце роботи, варто переглянути цих декілька критеріїв оцінювання.

Ви готові займатися улюбленою справою, навіть якщо раптом трапиться криза, і за це перестануть платити. Вам не заважає ні погане самопочуття або настрій, ні брак часу. Ви й самі готові вкладати кошти у свою справу.

Гроші приходять до вас легко, як плата за благо, яке ви робите для інших своєю працею. Часом це спірне твердження, адже далеко не всі талановиті люди одержують гідну оплату праці. Однак завжди можна подумати про те, як примножити свої доходи.

Вам цікаво дізнаватися нове в даній сфері, підвищувати свій професіоналізм. Ви дуже радієте, коли зустрічаєте однодумців і можете обговорити з ними якісь нюанси своєї діяльності.

Ідеї, коли вони потрібні, приходять до вас легко. Ви добре знаєте, що таке натхнення.

Ви відразу поринаєте в роботу, легко зосереджуєтеся на своєму занятті і можете проводити так багато годин, іноді навіть забуваючи про час.

Ви легко прокидаєтеся вранці, більшу частину дня бадьорі та енергійні. Адже вам не потрібно витрачати свої сили на те, щоб змусити себе виконувати ненависну роботу. А у вільний час у вас також залишається енергія на те, щоб цікаво і з задоволенням відпочивати.

Якщо вам ваша робота неприємна або нецікава, то ви щодня будете підсвідомо саботувати виконання своїх обов'язків або постійно відкладати справи на потім.

User login