Бігуді: різновиди та їх призначення

Бігуді: різновиди та їх призначення

Завиті локони додають будь-якому образу ніжності та жіночності. Не всім жінкам, які хотіли б мати кучеряве волосся, пощастило мати такі локони від природи. Однак вихід з цієї ситуації є досить простий. Сучасна індустрія краси пропонує безліч рішень. Сьогодні ми пропонуємо вам дізнатися, як правильно вибрати бігуді, щоб досягти бажаного ефекту.

Загалом виділяють декілька основних видів бігуді. Оксамитові бігуді мають м'яке велюрове покриття. Вони підходять для волосся будь-якої густоти і довжини.

Бігуді-липучки не створять вам чітких кучерів. Але що стосується пишності і об’єму - їм немає рівних.

"Бумеранги" або папільйотки виготовляються з щільного поролону. Вони прості у використанні, підходять для "нічної" укладки.

"Коклюшки" здебільшого використовуються в салонах для хімічної завивки. Однак при бажанні з їхньою допомогою створювати гарні кучеряві локони в домашніх умовах.

Пластмасові бігуді в основному бувають середнього і великого розміру. Добре підходять для створення великих локонів.

Якщо вам потрібно екстрено зробити зачіску, то кращого варіанту, ніж термобігуді, ви не знайдете. Такі бігуді підійдуть жінками, які живуть активно і не хочуть витрачати зайвого часу на збирання. Термобігуді накрутять вам красиві локони за 20-30 хвилин. Шукайте інформацію про те, де можна придбати термобигуди на www.kz.all.biz.

User login