Як накрутити волосся на бігуді?

Як накрутити волосся на бігуді?

Так часто трапляється, що власниці розкішного прямого волосся мріють про ніжні та романтичні локони, а ті, кого природа нагородила кучерявим волоссям, постійно його випрямляють. Такі ми жінки, примхливі створіння!

Нещодавно ми розповідали, які бувають бігуді і як їх правильно вибрати, а тепер ми хочемо допомогти вам навчитися накручувати волосся на бігуді. Щоб у результаті накручування пасма перетворилися у витончені завитки і не стали ламаними лініями, потрібно правильно підготувати волосся і дотримуватися техніки використання бігуді.

Як правильно накручувати волосся на бігуді?

Підготуйте всі необхідні інструменти. Крім бігуді, вам знадобиться:

  • гребінець з тонкою довгою ручкою для легкого поділу волосся на пасма;
  • пульверизатор з водою на випадок, якщо волосся виявиться занадто пересушеним;
  • два дзеркала, які допоможуть акуратно закрутити волосся на потилиці.

Щоб кучері трималися якнайдовше, використайте спеціальні закріплювачі. Їх наносять на волосся безпосередньо перед завивкою. Створюючи тонку плівку, закріплювачі захищають і зміцнюють кожен волосок.

Перед накручуванням ретельно розчешіть волосся. Це особливо важливо при використанні бігуді зі щетинками, у яких нерозчесане волосся може сильно заплутатися.

Відокремте за допомогою гребінця пасмо волосся, яке дорівнює ширині бігуді. Щоб воно не розсипалося в руках, збризніть його водою з пульверизатора. Прикладете кінчик пасма до середини бігуді і, рівномірно загортаючи валик всередину, завийте локон до самого коріння. Стежте, щоб кінчики пасма лягали на бігуді рівно і акуратно. Намагайтеся не накручувати волосся так щільно, щоб з’являлися больові відчуття. Після того, як будуть завиті всі пасма, дочекайтеся повного висихання волосся і тільки після цього знімайте бігуді. Розчісувати локони потрібно не раніше, ніж через 15-20 хвилин після завивки. Так кучері довше збережуть форму.

При накручуванні довгого волосся бажано використовувати муси або пінки. Вибирайте бігуді без гумки, інакше на довгих локонах залишаться некрасиві сліди. Для створення ефектної зачіски використайте для накручування волосся в області чола більші бігуді, ніж з боків голови і на потилиці.

User login