Як нанести малюнок чи напис на футболку?

Як нанести малюнок чи напис на футболку?

Футболки з написами сьогодні стали надзвичайно популярними. Різноманітні гасла, цитати, вислови відомих людей, оригінальні візерунки – все це можна побачити на вулиці щодня. В будь-якому магазині одягу ви без проблем знайдете стильну футболку з написом, однак ніхто не застрахований від того, що на комусь з перехожих ви побачите таку саму річ. Що ж робити, якщо хочеться унікальності та креативності? Можна спробувати зробити футболку з написом своїми руками! Робиться це нескладно і недорого. Способів нанесення напису на тканину існує достатньо багато. В цій статті ми підготували для вас декілька найцікавіших.

Спосіб 1. Використовуємо відбілювач для білизни!

Як нанести малюнок чи напис на футболку?

Як відомо футболки з написами дуже часто використовуються на холостяцьких вечірках. Для того, щоб зробити майку для дівочої вечірки своїми руками, вам знадобиться відбілювач для білизни (краще у вигляді гелю, в олівці), парафінований або вощений папір (такий часто використовують для випічки), скотч, аркуш картону і кольорова майка. Спочатку приклейте скотчем до аркуша картону вощений папір. Підкладіть аркуш папером вгору всередину майки і розправте тканину. Складок бути не повинно! Нанесіть відбілювачем потрібне вам слово чи напис, наприклад "Brіde", "Наречена", "Дружка" або "Команда нареченої". Намагайтеся робити лінію дуже тоненькою - відбілювач має властивість розповзатися по тканині. Якщо у вас відбілювач не в олівці, то доведеться зробити трафарет - вирізати напис на аркуші картону і наносити рідину поверху. Почекайте якийсь час, поки напис не стане білим. Скільки потрібно часу - залежить від тканини. Щоб не зіпсувати майку, радимо заздалегідь провести тест. Для цього нанесіть трохи відбілювача на внутрішній шов. І останній крок - вийміть аркуш картону і добре промийте напис - так, щоб на тканині не залишилося ні краплі відбілювача. Спочатку використовуйте просто теплу воду, потім промийте тканину з милом. Просушіть майку. Все готово!

Спосіб 2. Воскова крейда – згадуємо дитинство!

Як нанести малюнок чи напис на футболку?

Думаю, всі з дитинства пам’ятають властивості воскової крейди. Якщо натерти її на терці, викласти між двома аркушами воскованого паперу у певній формі і пропрасувати гарячою праскою, то можна отримати чудовий декор на вікно. За допомогою схожого способу можна нанести на футболку будь-який напис чи малюнок.

Для роботи нам знадобиться футболка, набір воскових олівців і дрібний наждаковий папір.

Нанесіть потрібний напис чи малюнок на наждаковий папір. Його ви потім перенесете на футболку (коли будете робити напис, не забувайте, що він повинен бути в дзеркальному відображенні). Накладаєте наждачку вниз малюнком на потрібне місце, зверху накриваєте паперовою серветкою і секунд на 30 щільно притискаєте гарячою праскою. До речі, не забудьте спочатку всередину футболки папір покласти, щоб на спину не просочилася фарба. Якщо малюнок великий - то притискати доведеться довше. Час від часу перевіряйте, піднімаючи папір, чи перейшла фарба. Добре просушіть свою роботу. Перший раз футболку рекомендується прати окремо від інших речей.

Як бачите, все досить просто! Щоб зробити унікальну футболку з написом або малюнком своїми руками, потрібно зовсім небагато. Однак якщо таланту до рукоділля в собі ви не віднайшли, ви завжди можете придбати футболку в інтернет-магазині, асортимент якого дивує різноманітністю. Наприклад, сьогодні популярністю користується футболка Укроп на сайте maikasoft. Будьте стильними!

Фото: somethingturquoise.com, alphamom.com

User login