Як зробити манок на качку своїми руками

Як зробити манок на качку своїми руками

Думаю, всі мисливці знають, що манок – це інструмент, який імітує голоси птахів та звірів. Вибір манків на ринку досить великий. Виділяють духові, для використання яких потрібно вдмухувати в них повітря, і електронні манки на качку - вони видають закладену мелодію "кряка".

Знайти якісний манок в магазинах сьогодні не так складно. Зокрема, актуальна інформація представлена про манок духовой на www.ru.all.biz. Однак багато людей любить робити все своїми руками, і саме для таких завзятих майстрів підготовлена ця стаття.

Вправна людина, яка знайома з принципом роботи манка, може вистругати його безпосередньо перед полюванням. Досить обстругати сухий ціпок і змайструвати язичок з підручних засобів.

Для саморобного манка на качку нам потрібний корпус, що складається з двох половинок. Для цього берете заготовку, надаєте зовнішню форму на верстаті або ножем, посередині, за допомогою дрилю, робимо майже наскрізний (не доходимо до краю півтора сантиметра) отвір. Тепер розріжемо уздовж навпіл, вирізуємо серединки, щоб стінки, що залишилися, були товщиною близько чотирьох міліметрів. У кожної половини, з боку вузького кінця, потрібно зрізати частину дерева, щоб вийшов клин. Коли ми складаємо разом обидві половини, то отримуємо вже двосторонній клин. Залишається з плівки зробити язичок. Він в ширину повинен бути таким же, як складені половинки манка, а в довжину трохи коротшим. Тепер скріплюємо половинки між собою клеєм або нитками.

Підібрати звучання манка можна змінюючи твердість язичка, а також довжину його вільної частини. Також, при виготовленні манка, ви можете збільшити внутрішню порожнину і тим самим настроїти його на тон нижче.

User login